ÚVOD JUNIORKA SPOLEK TURNAJ VETERÁNI


TURNAJ POHÁROVÉ STŘEDY

TRADIČNÍ TURNAJ POŘÁDANÝ POHÁROVKOU


POSLEDNÍ ROČNÍK MINULÉ ROČNÍKY


logo2020

JP GASECO CUP 2019

27. ROČNÍK - 14. 12. 2019 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

konečné pořadí turnaje

1. POHÁROVKA JUNIORS

2. ŘÍŠE GOU

3. BEDR

4. PODOLÁCI


individuální ceny

nejlepší hráč:
PETR HEIDE (Říše Gou)

nejlepší brankář:
ONDŘEJ VESELÝ (Podoláci)

nejlepší střelec:
DAVID VACEK (Pohárovka Juniors)

MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

konečné pořadí turnaje

1. POHÁROVÁ STŘEDA

2. 1. FC PIVNICE

3. SPARTAK STARS

4. GASECO


individuální ceny

nejlepší hráč:
LEOPOLD HABERMANN (Pohárová středa)

nejlepší brankář:
LENKA POJEZNÁ (Pohárová středa)

nejlepší střelec:
PATRIK HOLOMEK (1. FC Pivnice)

UMÍSTĚNÍ MINULÝCH ROČNÍKŮ TURNAJE

JP GASECO CUP 2018

26. ROČNÍK 08. 12. 2018 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. PRAŽSKÁ SEBRANKA

2. GALACTICOS

3. POHÁROVKA JUNIORS

4. KOLEJE PODOLÍ


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. 1. FC PIVNICE

2. GASECO

3. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

4. SPARTAK STARS

JP GASECO CUP 2017

25. ROČNÍK 09. 12. 2017 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. SOME SEDMÍK

2. PROMARNĚNÝ TALENT

3. GALACTICOS

4. POHÁROVKA JUNIORS


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. 1. FC PIVNICE

2. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

3. SPARTAK STARS

4. GASECO

JP GASECO CUP 2016

24. ROČNÍK 10. 12. 2016 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. 1. FC JEMNICKO

2. REPREZENTACE MK JIHLAVA

3. GALACTICOS

4. POHÁROVÁ STŘEDA


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

2. SPARTAK STARS

3. GASECO

4. 1. FC PIVNICE

JP GASECO CUP 2015

23. ROČNÍK 12. 12. 2015 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. 1. FC JEMNICKO

2. REPREZENTACE MK JIHLAVA

3. POHÁROVKA STŘEDA

4. LÉTAJÍCÍ HOLAŇDANI


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. 1. FC PIVNICE

2. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

3. GASECO

4. SPARTAK STARS

JP GASECO CUP 2014

22.ROČNÍK 13. 12. 2014 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. ZLATAN TEAM

2. SOME JIHLAVA

3. SEBRANKA

4. POHÁROVÁ STŘEDA


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. 1. FC PIVNICE

2. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

3. SPARTAK STARS

4. GASECO

JP GASECO CUP 2015

21. ROČNÍK 14. 12. 2013 HALA SK JIHLAVA


MUŽSTVA ZELENÉ SKUPINY

1. LÉTAJÍCÍ HOLAŇDANI

2. SEBRANKA

3. FCV

4. POHÁROVKA STŘEDA


MUŽSTVA ČERNÉ SKUPINY

1. GASECO

2. POHÁROVÁ STŘEDA "S"

3. SPARTAK STARS

4. KLOKAN TEAM

JP GASECO CUP 2012

20. ROČNÍK 15. 12. 2012 HALA SK JIHLAVA


1. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

2. VÝBĚR DENÍKU

3. LÉTAJÍCÍ HOLANĎANI

4. MARATON PELHŘIMOV

5. FCV JIHLAVA

6. POHÁROVÁ STŘEDA

7. JP GASECO JIHLAVA

JP GASECO CUP 2011

19. ROČNÍK 17. 12. 2011 HALA SK JIHLAVA


1. FCV JIHLAVA

2. EMPO JEMNICE

3. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

4. MARATON PELHŘIMOV

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. SEBRANKA

7. JP GASECO JIHLAVA

JP GASECO CUP 2010

18. ROČNÍK 11. 12. 2010 HALA SK JIHLAVA


1. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

2. EMPO JEMNICE

3. MARATON PELHŘIMOV

4. FCV JIHLAVA

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. SEBRANKA

7. JP GASECO JIHLAVA

JP GASECO CUP 2009

17. ROČNÍK 19. 12. 2009 HALA SK JIHLAVA


1. FCV JIHLAVA

2. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

3. EMPO JEMNICE

4. MARATON PELHŘIMOV

5. DENÍK

6. POHÁROVÁ STŘEDA

7. JP GASECO JIHLAVA

JP GASECO CUP 2008

16. ROČNÍK 13. 12. 2008 HALA SK JIHLAVA


1. EMPO JEMNICE

2. DENÍK

3. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

4. POHÁROVKA JUNIORS

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. MARATON PELHŘIMOV

7. JP GASECO JIHLAVA

JP GASECO CUP 2007

15. ROČNÍK 15. 12. 2007 HALA SK JIHLAVA


1. EMPO JEMNICE

2. 1. FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

3. FC BÁBUS KLUB

4. POHÁROVKA JUNIORS

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. JP GASECO JIHLAVA

7. DENÍK

JP GASECO CUP 2006

14. ROČNÍK 16. 12. 2006 HALA SK JIHLAVA


1. EMPO JEMNICE

2. DENÍK

3. AC BÁBUS

4. POHÁROVKA JUNIORS

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. JP GASECO JIHLAVA

7. MB KARTON

JP GASECO CUP 2005

13. ROČNÍK 17. 12. 2005 HALA SK JIHLAVA


1. EMPO JEMNICE

2. DENÍK VYSOČINA

3. JP GASECO JIHLAVA

4. RAMBA TEAM HK

5. MODEL MB

6. TRIALOG JIHLAVA

7. POHÁROVÁ STŘEDA

JP GASECO CUP 2004

12. ROČNÍK 11. 12. 2004 HALA SK JIHLAVA


1. EMPO JEMNICE

?. EKON JIHLAVA

?. JP GASECO JIHLAVA

?. MB KARTON

?. POHÁROVÁ STŘEDA

?. RAMBA TEAM HK

JP GASECO CUP 2003

11. ROČNÍK 13. 12. 2003 HALA SK JIHLAVA


1. RAMBA TEAM HK

2. EMPO JEMNICE

3. EKON JIHLAVA

4. MEDIA STAR

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. SK WULLERSDORF

7. JP GASECO JIHLAVA

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA JIHLAVY

10. ROČNÍK 15. 12. 2002 HALA SK JIHLAVA


1. V.I.P. TEAM

2. VETERÁNI ZNOJMO

3. PRAMEN HAVLÍČKŮ BROD

4. EMPO JEMNICE

5. RAMBA TEAM HK

6. POHÁROVÁ STŘEDA

7. BIZONI JIHLAVA

8. SK WULLERSDORF

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA JIHLAVY

9. ROČNÍK 8. 12. 2001 HALA SK JIHLAVA


1. FCV JIHLAVA

2. EMPO JEMNICE

3. 1.FC L-F HRADEC KRÁLOVÉ

4. MARATON PELHŘIMOV

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. SEBRANKA

7. JP GASECO JIHLAVA

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

8. ROČNÍK 9. 12. 2000 HALA SK JIHLAVA


1. PRAŽSKÝ VÝBĚR

2. VETERÁNI ZNOJMO

3. EMPO JEMNICE

4. V.I.P. TEAM

5. BIZONI JIHLAVA

6. POHÁROVÁ STŘEDA

7. SK WULLERSDORF

8. RAMBA TEAM HK

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

7. ROČNÍK 11. 12. 1999 HALA SK JIHLAVA


1. VETERÁNI ZNOJMO

2. V.I.P. TEAM

3. POHÁROVÁ STŘEDA

4. EMPO JEMNICE

5. TV TALENT´S PRAHA

6. RAMBA TEAM HK

7. BIZONI JIHLAVA

8. SK WULLERSDORF

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

6. ROČNÍK 12. 12. 1998 HALA SK JIHLAVA


1. TV TALENT´S PRAHA

2. VETERÁNI ZNOJMO

3. POHÁROVÁ STŘEDA

4. BIZONI JIHLAVA

5. MĚÚ JIHLAVA

6. RAMBA TEAM HK

7. EMPO JEMNICE

8. SK WULLERSDORF

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

5. ROČNÍK 13. 12. 1997 HALA SK JIHLAVA


1. MISTŘI EVROPY 1976

2. MĚÚ JIHLAVA

3. TV TALENT´S PRAHA

4. VETERÁNI ZNOJMO

5. EMPO JEMNICE

6. POHÁROVÁ STŘEDA

7. BUDĚJKY FC

8. MIZUNO TEAM

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

4. ROČNÍK 14. 12. 1996 HALA SK JIHLAVA


1. TV TALENT´S PRAHA

2. VETERÁNI ZNOJMO

3. POHÁROVÁ STŘEDA

4. MĚÚ JIHLAVA

5. EMPO JEMNICE

6. SK VHS HB

7. FK HATĚ

8. USV GASTERN

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

3. ROČNÍK 9. 12. 1995 HALA SK JIHLAVA


1. VETERÁNI ZNOJMO

2. LELI BOY´S PELHŘIMOV

3. TV TALENT´S PRAHA

4. POHÁROVÁ STŘEDA

5. MĚÚ JIHLAVA

6. VH CHEB

7. USV GASTERN

8. GUNTERSDORF

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

2. ROČNÍK 10. 12. 1994 HALA SK JIHLAVA


1. LELI BOY´S PELHŘIMOV

2. VH CHEB

3. VETERÁNI ZNOJMO

4. TV TALENT´S PRAHA

5. MĚÚ JIHLAVA

6. HVĚZDNÝ PRACH PRAHA

7. POHÁROVÁ STŘEDA

8. GUNTERSDORF

O POHÁR STAROSTY MĚSTA JIHLAVY

1. ROČNÍK 18. 12. 1993 HALA SK JIHLAVA


1. TV TALENT´S PRAHA

2. VH CHEB

3. INTER LOTYŠÁK

4. POHÁROVÁ STŘEDA

5. AMFORA PRAHA

6. VETERÁNI ZNOJMO

7. MĚÚ JIHLAVA

8. JUNIOR CLUB

O POHÁR POHÁROVÉ STŘEDY

0. ROČNÍK 13. 12. 1992 HALA TJ SPARTAK JIHLAVA


1. DEFEKT PRAHA

2. SOKOL OKŘÍŠKY

3. SPARTAK JIHLAVA

4. SOKOL LUKA NAD JIHLAVOU

5. POHÁROVÁ STŘEDA

6. AC FERNET

7. VELKÝ BERANOV

8. SC GUNTERDORF