ÚVOD JUNIORKA SPOLEK TURNAJ VETERÁNI

POHÁROVÁ STŘEDA JIHLAVA

Stránky kamarádů, oficiálního spolku a klubu hrajícího malou kopanou v Jihlavě, prostě

POHÁROVKY

.
MALÁ KOPANÁ SPOLEK TURNAJ
logo2020

MALÁ KOPANÁ

JARO 2024


ZÁPASY

KOLO POHÁROVÁ STŘEDA vs. SKÓRE DATUM
1 . Taurus "A" 3 : 2 18.03.2024
2 . ALPHA 3 : 2 25.03.2024
3 . Starlet 6 : 4 08.04.2024
4 . ABUS GASTRO 4 : 3 29.04.2024
5 . Palermo 10 : 5 06.05.2024
8 . SEDMÍK - Some Jihlava "A" 6 : 10 27.05.2024

STŘELECKÁ TABULKA

HRÁČ VSTŘ.BRANKY NAST. ŽK ČK
Průcha Adam 15 8 0 0
Vacek David 14 5 0 0
Přibyl Ondřej 5 8 0 0
Urbánek Janek 4 4 0 0
Heřmánek Pavel 4 6 0 0
Fejt Michal 2 3 0 0
Vaněk David 1 4 0 0
Brabec Miloslav ml. 0 0 0 0
Hekrle Marek 0 0 0 0
Jícha Martin 0 0 0 0
Morkus Luboš 0 0 0 0
Pertl Matěj 0 0 0 0
Procházka Dominik 0 0 0 0
Šrámek Martin 0 0 0 0
Vacek Jan 0 0 0 0
Zadražil Patrik 0 3 0 0
Kolman Martin 0 5 0 0
Urbánek Jakub 0 5 0 0
Zadražil David 0 5 1 0
Plavec Roman 0 8 0 0
Součty: 45 64 1 0

SOUPISKA POHÁROVÉ STŘEDY

Míla Brabec

#17
MILOSLAV BRABEC
ID MKJ: 1915 | ID PS: 45

Michal Fejt

#3
MICHAL FEJT
ID MKJ: 1064 | ID PS: 94

Marek Hekrle

#44
MAREK HEKRLE
ID MKJ: 3004 | ID PS: 86

Pavel Heřmánek

#11
PAVEL HEŘMÁNEK
ID MKJ: 471 | ID PS: 61

Martin Jícha

#7
MARTIN JÍCHA
ID MKJ: 1569 | ID PS: 79

Martin Kolman

#10
MARTIN KOLMAN
ID MKJ: 475 | ID PS: 67

Luboš Morkus

#9
LUBOŠ MORKUS
ID MKJ: 241 | ID PS: 29

Matěj Pertl

#
MATĚJ PERTL
ID MKJ: 474 | ID PS: 66

Roman Plavec

#
ROMAN PLAVEC
ID MKJ: | ID PS: 103

Dominik Procházka

#13
DOMINIK PROCHÁZKA
ID MKJ: 2454 | ID PS: 63

Adam Průcha

#
ADAM PRŮCHA
ID MKJ: 59 | ID PS: 101

Ondřej Přibyl

#79
ONDŘEJ PŘIBYL
ID MKJ: 2411 | ID PS: 71

Martin Šrámek

#6
MARTIN ŠRÁMEK
ID MKJ: 3480 | ID PS: 84

Janek Urbánek

#
JANEK URBÁNEK
ID MKJ: 1164 | ID PS: 100

Jakub Urbánek

#
JAKUB URBÁNEK
ID MKJ: 423 | ID PS: 102

David Vacek

#27
DAVID VACEK
ID MKJ: 1916 | ID PS: 12

Jan Vacek

#28
JAN VACEK
ID MKJ: 1911 | ID PS: 11

Vaněk David

#90
DAVID VANĚK
ID MKJ: 583 | ID PS:

Patrik Zadražil

#8
DAVID ZADRAŽIL
ID MKJ: 472 | ID PS: 70

Patrik Zadražil

#2
PATRIK ZADRAŽIL
ID MKJ: 3635 | ID PS: 88

SPOLEK POHÁROVÁ STŘEDA

VEDENÍ SPOLKU
(24.2.2024)

Petr Fejt
(prezident)

Petr Fejt

Jan Veselý
(víceprezident)

Jan Veselý

David Zadražil
(pokladník)

David Zadražil

ČLENOVÉ SPOLKU POHÁROVÁ STŘEDA
(24.2.2024)

Radomír Bartoň

Miloslav Brabec ml.

Matěj Brnický

Jan Čermák

Michal Fejt

Petr Fejt

Klára Hekrlová

Marek Hekrle

Pavel Heřmánek

Richard Chylík

Martin Kolman

Josef Morkus

Luboš Morkus

Jan Pilát

Josef Sácký

Martin Šrámek

Martin Urbánek

David Vacek

Jan Vacek

Jan Veselý

Miroslav Veselý

David Zadražil

JP GASECO CUP 2023

29. ročník tradičního turnaje pořádaného spolkem Pohárová středa
9. 12. 2023 hala SK Jihlava


Druhou prosincovou sobotu se uskutečnil již 29. ročník JP Gaseco Cup. Jihlavského halového turnaje s téměř třicetiletou tradicí se zúčastnilo 8 týmů, které si ve dvou skupinách zahrály o nasazení do čtvrtfinálových zápasů.

Mezi nejlepší 4 celky se probojovali Gaseco, Jemnicko, Riot a Wizards. Gaseco v semifinále porazilo Riot a stalo se tak prvním finalistou. Ve druhém semifinále podlehli obhájci titulu Jemnicko nováčkům turnaje, týmu Wizards.

V zápase o 3.místo nakonec zvítězil další nováček Riot. Do finálové utkání vkročili jako uragán Wizards a vzhledem k tomu, že se Gasecu už nepodařilo gólový rozdíl dotáhnout, zaslouženě se radovali z celkového vítězství.

K vidění bylo, tak jako v minulých letech, spoustu kvalitních týmových i individuálních výkonů. Rádi bychom tímto poděkovali všem účastníkům turnaje vč. rozhodčích a fanoušků, kteří si našli cestu na halu SK Jihlava.

Během večerního vyhlášení výsledků si ceny za individuální ocenění odnesli:

nejlepší střelec - Rosťa Šamánek (Jemnicko)

nejlepší brankář - Tomáš Pokorný (Pohárová středa)

nejlepší hráč - Jakub Uhlíř (Wizards)

Na závěr bychom chtěli poděkovat za podporu všem partnerům turnaje v čele s hlavním partnerem JP Gaseco.

konečné pořadí turnaje

1. WIZARDS

2. GASECO

3. RIOT

4. JEMNICKO

5.-8. POHÁROVÁ STŘEDA

5.-8. POHÁROVKA

5.-8. PRVNÍ NA BARU

5.-8. KEBAB