ÚVOD JUNIORKA SPOLEK TURNAJ VETERÁNI
UMÍSTĚNÍ A VÝSLEDKY V I.LIZE MKJ

PODZIM 2019

58. sezóna (Na stoupách) | 7. místo - skóre 43:50 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 19.08.2019 RC Maňana "A" 5:3 (2:3)
2 .kolo 26.08.2019 Ježek "A" 8:4 (8:4)
3 .kolo 02.09.2019 DEVILLÉ 3:1 (1:1)
4 .kolo 09.09.2019 ABUS GASTRO 4:6 (2:5)
5 .kolo 19.09.2019 R.U.M. 6:7 (2:5)
6 .kolo 05.11.2019 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 4:9 (3:2)
7 .kolo 30.09.2019 Starlet 3:6 (1:3)
8 .kolo 07.10.2019 Litrpůl 3:2 (3:0)
9 .kolo 14.10.2019 FK Klasici 2:5 (1:1)
10 .kolo 21.10.2019 FC Hranatá Koule A 5:7 (2:3)

JARO 2019

57. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 83 : 65 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 01.04.2019 RC Maňana "A" 12:5 (4:2)
2 .kolo 08.04.2019 Ježouři 3:2 (2:1)
3 .kolo 15.04.2019 ABUS GASTRO 5:2 (2:2)
4 .kolo 29.04.2019 Starlet 5:7 (2:3)
5 .kolo 06.05.2019 R.U.M. 13:4 (4:3)
6 .kolo 13.05.2019 Litrpůl 5:11 (2:6)
7 .kolo 20.05.2019 FK Klasici 5:5 (3:2)
8 .kolo 27.05.2019 Ježek "A" 6:7 (3:3)
9 .kolo 03.06.2019 FC Hranatá Koule A 7:8 (6:3)
10 .kolo 10.06.2019 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 8:7 (4:4)
11 .kolo 17.06.2019 SV Ayl 14:7 (6:4)

PODZIM 2018

56. sezóna (Na stoupách) | 11. místo - skóre 52:98 - 8 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 20.08.2018 RC Maňana "A" 5:6 (3:2)
2 .kolo 27.08.2018 Starlet 6:3 (4:0)
3 .kolo 03.09.2018 FK Klasici 3:9 (1:3)
4 .kolo 10.09.2018 R.U.M. 6:10 (3:6)
5 .kolo 17.09.2018 ABUS GASTRO 1:8 (1:5)
6 .kolo 24.09.2018 FC Hranatá Koule A 7:7 (4:3)
7 .kolo 01.10.2018 Litrpůl 5:13 (0:8)
8 .kolo 08.10.2018 Ježek "A" 1:1 (1:1)
9 .kolo 15.10.2018 Ježouři 2:7 (1:2)
10 .kolo 22.10.2018 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 6:32 (5:11)
11 .kolo 29.10.2018 AC B2B Pekelnej Stroj "A" 10:2 (3:2)

JARO 2018

55. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 60 : 48 - 20 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 26.03.2018 Ždírec 11:2 (4:0)
2 .kolo 16.04.2018 FK Klasici 8:6 (4:1)
3 .kolo 23.04.2018 Litrpůl 7:2 (4:0)
4 .kolo 30.04.2018 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 4:9 (1:4)
5 .kolo 14.05.2018 FC Hranatá Koule A 10:4 (4:2)
6 .kolo 21.05.2018 DEVILLÉ 6:6 (2:2)
7 .kolo 28.05.2018 AC B2B Pekelnej Stroj "A" 4:8 (4:3)
8 .kolo 04.06.2018 RC Maňana "A" 5:4 (3:1)
9 .kolo 11.06.2018 R.U.M. 3:11 (0:3)
10 .kolo 18.06.2018 Starlet 6:7 (2:5)
11 .kolo 25.06.2018 Ježek "A" 5:4 (3:0)

PODZIM 2017

54. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 75 : 72 - 18 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 21.08.2017 FK Klasici 5:4 (1:2)
2 .kolo 28.08.2017 Olds Želetava 10:3 (6:0)
3 .kolo 18.09.2017 DEVILLÉ 5:6 (3:3)
4 .kolo 25.09.2017 AC B2B Pekelnej Stroj "A" 5:7 (1:3)
5 .kolo 02.10.2017 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:12 (0:7)
6 .kolo 09.10.2017 RC Maňana "A" 17:1 (8:0)
7 .kolo 16.10.2017 Ježek "A" 5:10 (3:5)
8 .kolo 23.10.2017 R.U.M. 2:14 (0:5)
9 .kolo 30.10.2017 FC Hranatá Koule A 7:4 (2:2)
10 .kolo 06.11.2017 Starlet 6:4 (4:3)
11 .kolo 13.11.2017 Ježouři 8:7 (4:5)

JARO 2017

53. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 60 : 48 - 20 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 03.04.2017 R.U.M. 11:2 (3:0)
2 .kolo 10.04.2017 Starlet 3:3 (2:3)
3 .kolo 24.04.2017 FC Hranatá Koule A 6:6 (3:1)
4 .kolo 01.05.2017 ABUS GASTRO 8:2 (6:0)
5 .kolo 15.05.2017 Ježouři 5:2 (3:0)
6 .kolo 22.05.2017 Litrpůl 10:2 (4:1)
7 .kolo 30.05.2017 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 4:12 (3:4)
8 .kolo 5.6.2017 FK Klasici 6:2 (4:1)
9 .kolo 12.06.2017 RC Maňana "A" 4:8 (2:4)
10 .kolo 19.06.2017 AC B2B Pekelnej Stroj "A" 1:9 (1:4)
11 .kolo 26.06.2017 DEVILLÉ 2:0 (0:0)

PODZIM 2016

52. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 71 : 49 - 21 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 29.08.2016 RC Maňana "A" 12:3 (6:2)
2 .kolo 12.09.2016 FC Hranatá Koule A 7:5 (6:2)
3 .kolo 19.09.2016 Litrpůl 7:2 (3:0)
4 .kolo 26.09.2016 Ježouři 11:2 (4:1)
5 .kolo 03.10.2016 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 4:5 (1:3)
6 .kolo 10.10.2016 R.U.M. 5:10 (1:4)
7 .kolo 17.10.2016 SV Ayl 7:6 (3:3)
8 .kolo 24.10.2016 Starlet 1:3 (1:1)
9 .kolo 31.10.2016 FK Klasici 4:6 (0:2)
10 .kolo 07.11.2016 FC Orel Luka 6:4 (3:2)
11 .kolo 14.11.2016 DEVILLÉ 7:3 (3:1)

JARO 2016

51. sezóna (Na stoupách) | 9. místo - skóre 50 : 66 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 04.04.2016 FC Hranatá Koule A 5:4 (1:3)
2 .kolo 11.04.2016 R.U.M. 1:3 (1:2)
3 .kolo 18.04.2016 FK Klasici 5:5 (4:3)
4 .kolo 25.04.2016 Ježek "A" 1:4 (0:3)
5 .kolo 02.05.2016 Litrpůl 0:11 (0:4)
6 .kolo 09.05.2016 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:13 (2:4)
7 .kolo 16.05.2016 Ježouři 6:5 (5:1)
8 .kolo 23.05.2016 Starlet 4:4 (1:3)
9 .kolo 06.06.2016 STOON 12:5 (7:2)
10 .kolo 13.06.2016 DEVILLÉ 5:6 (1:3)
11 .kolo 16.06.2016 FC Orel Luka 6:6 (3:2)

PODZIM 2015

50. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 62 : 57 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 24.08.2015 DRUIDS 7:5 (2:3)
2 .kolo 31.08.2015 Ježek "A" 5:2 (2:1)
3 .kolo 07.09.2015 Starlet 8:2 (1:1)
4 .kolo 14.09.2015 FK Klasici 2:6 (1:3)
5 .kolo 21.09.2015 FC Hranatá Koule A 6:7 (4:2)
6 .kolo 28.09.2015 Litrpůl 5:4 (1:2)
7 .kolo 05.10.2015 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:15 (2:7)
8 .kolo 12.10.2015 R.U.M. 12:7 (7:2)
9 .kolo 19.10.2015 STOON 1:3 (1:3)
10 .kolo 26.10.2015 Ježouři 3:3 (1:2)
11 .kolo 09.11.2015 FC ATIS Jihlava 8:3 (4:0)

JARO 2015

49. sezóna (Na stoupách) | 3. místo - skóre 89 : 42 - 24 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 30.03.2015 Ždírec 13:3 (3:2)
2 .kolo 13.04.2015 FC Hranatá Koule A 6:2 (2:0)
3 .kolo 20.04.2015 STOON 13:0 (5:0)
4 .kolo 27.04.2015 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:8 (3:3)
5 .kolo 04.05.2015 R.U.M. 11:3 (4:3)
6 .kolo 11.05.2015 MKM Dobronín 9:5 (5:4)
7 .kolo 18.05.2015 DRUIDS 10:1 (3:1)
8 .kolo 25.05.2015 FK Klasici 3:4 (2:3)
9 .kolo 01.06.2015 Ježouři 4:1 (3:0)
10 .kolo 08.06.2015 Ježek "A" 11:7 (7:5)
11 .kolo 15.06.2015 Starlet 5:8 (0:2)

PODZIM 2014

48. sezóna (Na stoupách) | 7. místo - skóre 58 : 63 - 15 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 25.08.2014 Plastoma CZ-Jihlavan 10:4 (4:2)
2 .kolo 01.09.2014 R.U.M. 5:7 (2:3)
3 .kolo 08.09.2014 Starlet 6:2 (3:0)
4 .kolo 15.09.2014 Ježek "A" 7:5 (4:2)
5 .kolo 22.09.2014 Ježouři 1:4 (0:3)
6 .kolo 29.09.2014 FK Klasici 4:12 (1:6)
7 .kolo 06.10.2014 DRUIDS 6:4 (4:3)
8 .kolo 13.10.2014 STOON 4:5 (3:3)
9 .kolo 20.10.2014 MKM Dobronín 6:7 (5:2)
10 .kolo 27.10.2014 DRUIDS 4:1 (1:0)
11 .kolo 03.11.2014 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:12 (1:5)

JARO 2014

47. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 64 : 52 - 20 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 24.03.2014 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 9:5 (4:2)
2 .kolo 31.03.2014 Ježouři 1:4 (0:1)
3 .kolo 07.04.2014 Bumerang 5:5 (3:2)
4 .kolo 14.04.2014 Ježek "A" 7:11 (5:5)
5 .kolo 28.04.2014 www.odbilla.cz "A" 9:3 (4:1)
6 .kolo 05.05.2014 FK Klasici 5:6 (2:3)
7 .kolo 12.05.2014 Partners Jihlava 6:2 (4:1)
8 .kolo 19.05.2014 Starlet 3:1 (1:0)
9 .kolo 26.05.2014 MKM Dobronín 8:5 (4:1)
10 .kolo 02.06.2014 Plastoma CZ-Jihlavan 7:6 (4:2)
11 .kolo 09.06.2014 R.U.M. 4:4 (2:2)

PODZIM 2013

46. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 53 : 53 - 17 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 26.08.2013 FC ATIS Jihlava 7:2 (2:0)
2 .kolo 02.09.2013 Plastoma CZ-Jihlavan 8:5 (4:3)
3 .kolo 09.09.2013 Starlet 4:3 (0:3)
4 .kolo 16.09.2013 Partners Jihlava 10:6 (6:2)
5 .kolo 23.09.2013 www.odbilla.cz "A" 4:5 (2:2)
6 .kolo 30.09.2013 Global 4:4 (0:3)
7 .kolo 07.10.2013 Bumerang 1:10 (1:2)
8 .kolo 14.10.2013 Ježek "A" 4:5 (1:2)
9 .kolo 21.10.2013 SEDMÍK - Some Jihlava "A" 5:5 (4:2)
10 .kolo 18.11.2013 FK Klasici 0:4 (0:2)
11 .kolo 25.11.2013 R.U.M. 6:4 (4:2)

JARO 2013

45. sezóna (Na stoupách) | 7. místo - skóre 40 : 36 - 14 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 17.06.2013 Litrpůl 5:7 (1:2)
2 .kolo 08.04.2013 FK Klasici 4:8 (1:3)
3 .kolo 15.04.2013 www.odbilla.cz "A" 6:2 (4:1)
4 .kolo 22.04.2013 DRUIDS 7:1 (3:1)
5 .kolo 29.04.2013 Plastoma CZ-Jihlavan 3:4 (2:0)
6 .kolo 06.05.2013 FC ATIS Jihlava 3:3 (3:0)
7 .kolo 13.05.2013 Global 2:1 (0:1)
8 .kolo 20.05.2013 Partners Jihlava 6:0 (kont.)
9 .kolo 27.05.2013 R.U.M. 1:6 (0:3)
10 .kolo 03.06.2013 Starlet 2:2 (1:0)
11 .kolo 10.06.2013 Ježek "A" 1:2 (1:1)

PODZIM 2012

44. sezóna (Na stoupách) | 2. místo - skóre 74 : 36 - 23 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 20.08.2012 Ježek "A" 6:2 (3:1)
2 .kolo 27.08.2012 FK Klasici 3:4 (2:2)
3 .kolo 03.09.2012 Litrpůl 3:3 (3:1)
4 .kolo 10.09.2012 Prolog 9:2 (8:1)
5 .kolo 17.09.2012 DRUIDS 3:3 (1:1)
6 .kolo 24.09.2012 Plastoma CZ-Jihlavan 4:4 (0:3)
7 .kolo 01.10.2012 FC ATIS Jihlava 11:3 (6:2)
8 .kolo 08.10.2012 Partners Jihlava 16:1 (4:0)
9 .kolo 15.10.2012 R.U.M. 5:3 (4:1)
10 .kolo 23.10.2012 Ježouři 6:4 (2:1)
11 .kolo 29.10.2012 Starlet 8:7 (3:4)

JARO 2012

43. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 37 : 37 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 26.03.2012 Global 5:4 (0:0)
2 .kolo 02.04.2012 Starlet 6:0 (4:0)
3 .kolo 16.04.2012 Plastoma CZ-Jihlavan 2:8 (1:3)
4 .kolo 23.04.2012 Partners Jihlava 2:6 (1:2)
5 .kolo 30.04.2012 Ježouři 4:3 (3:1)
6 .kolo 07.05.2012 DRUIDS 9:5 (5:1)
7 .kolo 14.05.2012 Ježek "A" 4:2 (2:1)
8 .kolo 21.05.2012 FK Klasici 1:3 (0:1)
9 .kolo 28.05.2012 Ji-Paintball.cz 3:0 (1:0)
10 .kolo 04.06.2012 R.U.M. 1:6 (0:3)
11 .kolo 11.06.2012 Litrpůl 0:0 (0:0)

PODZIM 2011

42. sezóna (Na stoupách) | 1. místo - skóre 52 : 22 - 30 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 29.08.2011 Ježek "A" 4:2 (1:2)
2 .kolo 05.09.2011 FK Klasici 3:2 (1:0)
3 .kolo 12.09.2011 DRUIDS 4:3 (2:1)
4 .kolo 19.09.2011 Global 4:1 (2:0)
5 .kolo 26.09.2011 Litrpůl 2:0 (0:0)
6 .kolo 03.10.2011 Partners Jihlava 8:3 (3:1)
7 .kolo 10.10.2011 Starlet 3:1 (0:0)
8 .kolo 17.10.2011 Plastoma CZ-Jihlavan 2:4 (0:0)
9 .kolo 24.10.2011 R.U.M. 8:2 (6:1)
10 .kolo 31.10.2011 Bumerang 9:3 (3:1)
11 .kolo 07.11.2011 FC ATIS Jihlava 5:1 (2:1)

JARO 2011

41. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 61 : 33 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 11.04.2011 Ježek "A" 0:2 (0:2)
2 .kolo 18.04.2011 Bumerang 7:2 (1:2)
3 .kolo 02.05.2011 Starlet 3:3 (3:2)
4 .kolo 09.05.2011 FK Klasici 2:3 (0:1)
5 .kolo 16.05.2011 Global 5:1 (4:1)
6 .kolo 23.05.2011 DRUIDS 11:6 (3:4)
7 .kolo 30.05.2011 Eurovia 15:1 (8:1)
8 .kolo 06.06.2011 Partners Jihlava 1:5 (0.3)
9 .kolo 13.06.2011 Plastoma CZ-Jihlavan 4:1 (2:0)
10 .kolo 20.06.2011 R.U.M. 3:5 (2:2)
11 .kolo 27.06.2011 www.odbilla.cz "A" 10:4 (7:0)

PODZIM 2010

40. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 43 : 35 - 17 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 23.08.2010 Eurovia 3:5 (3:1)
2 .kolo 30.08.2010 Litrpůl 2:1 (2:0)
3 .kolo 06.09.2010 www.odbilla.cz "A" 3:8 (2:4)
4 .kolo 13.09.2010 Torpédo 04 Batelov 6:0 (1:0)
5 .kolo 20.09.2010 Partners Jihlava 4:4 (3:2)
6 .kolo 27.09.2010 DRUIDS 4:3 (1:1)
7 .kolo 04.10.2010 Plastoma CZ-Jihlavan 4:4 (2:2)
8 .kolo 11.10.2010 Starlet 4:2 (2:1)
9 .kolo 18.10.2010 FK Klasici 2:3 (0:2)
10 .kolo 25.10.2010 Ježek "A" 10:2 (4:0)
11 .kolo 01.11.2010 R.U.M. 1:3 (0:1)

JARO 2010

39. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 50 : 36 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 12.04.2010 Plastoma CZ-Jihlavan 4:1 (1:1)
2 .kolo 19.04.2010 Bumerang 1:1 (1:0)
3 .kolo 26.04.2010 R.U.M. 8:4 (2:3)
4 .kolo 03.05.2010 Ježek "A" 7:4 (4:1)
5 .kolo 10.05.2010 Eurovia 6:0 (6:0)
6 .kolo 17.05.2010 Starlet 3:4 (2:1)
7 .kolo 24.05.2010 Partners Jihlava 2:8 (0.3)
8 .kolo 31.05.2010 FK Klasici 3:5 (1:4)
9 .kolo 07.06.2010 www.odbilla.cz "A" 5:4 (3:1)
10 .kolo 14.06.2010 Litrpůl 3:2 (1:0)
11 .kolo 21.06.2010 Sportvel 9:2 (3:1)

PODZIM 2009

38. sezóna (Na stoupách) | 9. místo - skóre 38 : 42 - 15 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 24.08.2009 R.U.M. 0:1 (0:0)
2 .kolo 31.08.2009 DRUIDS 7:3 (4:1)
3 .kolo 07.09.2009 Partners Jihlava 5:3 (2:1)
4 .kolo 14.09.2009 Plastoma CZ-Jihlavan 2:4 (0:1)
5 .kolo 21.09.2009 Eurovia 6:4 (3:1)
6 .kolo 28.09.2009 Litrpůl 4:2 (1:2)
7 .kolo 05.10.2009 www.odbilla.cz "A" 3:4 (2:2)
8 .kolo 12.10.2009 Bumerang 1:2 (1:0)
9 .kolo 19.10.2009 FK Klasici 1:9 (1:4)
10 .kolo 26.10.2009 Ježek "A" 7:5 (3:3)
11 .kolo 02.11.2009 Starlet 2:5 (1:3)

JARO 2009

37. sezóna (Na stoupách) | 9. místo - skóre 32 : 36 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 06.04.2009 R.U.M. 2:2 (0:1)
2 .kolo 22.06.2009 Eurovia 1:3 (0:2)
3 .kolo 20.04.2009 Ježek "A" 5:9 (2:3)
4 .kolo 27.04.2009 FK Klasici 3:3 (1:1)
5 .kolo 04.05.2009 FC Real ´91 "A" 4:2 (3:2)
6 .kolo 11.05.2009 Starlet 3:3 (1:1)
7 .kolo 18.05.2009 Klokan Team 4:1 (2:1)
8 .kolo 25.05.2009 DRUIDS 1:3 (0:1)
9 .kolo 01.06.2009 Partners Jihlava 3:5 (2:3)
10 .kolo 08.06.2009 Plastoma CZ-Jihlavan 2:3 (1:2)
11 .kolo 15.06.2009 Litrpůl 4:2 (1:2)

PODZIM 2008

36. sezóna (Na stoupách) | 3. místo - skóre 56 : 26 - 23 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 25.08.2008 Partners Jihlava 4:1 ()
2 .kolo 01.09.2008 Ježek "A" 7:2 ()
3 .kolo 08.09.2008 Atletico Batelov 10:2 ()
4 .kolo 15.09.2008 Hema-Bosch 2:2 ()
5 .kolo 22.09.2008 DRUIDS 6:1 ()
6 .kolo 29.09.2008 FC Real ´91 "A" 3:3 ()
7 .kolo 06.10.2008 Starlet 1:4 ()
8 .kolo 13.10.2008 Plastoma CZ-Jihlavan 7:3 ()
9 .kolo 20.10.2008 FK Klasici 2:4 ()
10 .kolo 27.10.2008 Eurovia 8:3 ()
11 .kolo 03.11.2008 R.U.M. 6:1 ()

JARO 2008

35. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 41 : 55 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 25.03.2008 Atletico Batelov 4:0 ()
2 .kolo 31.03.2008 R.U.M. 0:9 ()
3 .kolo 07.04.2008 FC ATIS Jihlava 8:2 ()
4 .kolo 14.04.2008 Hema-Bosch 5:2 ()
5 .kolo 21.04.2008 Eurovia 6:3 ()
6 .kolo 28.04.2008 DRUIDS 5:4 ()
7 .kolo 05.05.2008 Ježek "A" 2:7 ()
8 .kolo 12.05.2008 Partners Jihlava 2:13 ()
9 .kolo 19.05.2008 Černá smrt CF 6:4 ()
10 .kolo 26.05.2008 FK Klasici 3:3 ()
11 .kolo 02.06.2008 Starlet 0:8 ()

PODZIM 2007

34. sezóna (Na stoupách) | 7. místo - skóre 26 : 40 - 14 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 27.08.2007 Starlet 1:8 (1:3)
2 .kolo 03.09.2007 Atletico Batelov 3:2 (0:2)
3 .kolo 10.09.2007 Eurovia 1:1 (0:1)
4 .kolo 17.09.2007 Černá smrt CF 1:1 (0:1)
5 .kolo 24.09.2007 FC Lontov 5:1 (2:1)
6 .kolo 01.10.2007 Ježek "A" 1:3 (1:1)
7 .kolo 08.10.2007 FK Klasici 2:8 (1:3)
8 .kolo 15.10.2007 R.U.M. 1:5 (0:3)
9 .kolo 22.10.2007 FC Real ´91 "A" 3:1 (1:0)
10 .kolo 29.10.2007 Partners Jihlava 6:3 (2:2)
11 .kolo 05.11.2007 Hema-Bosch 2:7 (0:4)

JARO 2007

33. sezóna (Na stoupách) | 6. místo - skóre 43 : 46 - 16 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 10.04.2007 Partners Jihlava 2:4 ()
2 .kolo 16.04.2007 www.odbilla.cz "A" 8:4 ()
3 .kolo 23.04.2007 FC Real ´91 "A" 9:2 ()
4 .kolo 30.04.2007 Atletico Batelov 5:3 ()
6 .kolo 14.05.2007 Eurovia 1:8 ()
7 .kolo 07.05.2007 FK Klasici 1:5 ()
7 .kolo 21.05.2007 Hema-Bosch 3:3 ()
8 .kolo 28.05.2007 Ježek "A" 2:5 ()
9 .kolo 04.06.2007 SK Máma 9:4 ()
10 .kolo 11.06.2007 R.U.M. 0:5 ()
11 .kolo 18.06.2007 Starlet 4:3 ()

PODZIM 2006

32. sezóna (Na stoupách) | 1. místo - skóre 48 : 19 - 25 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 28.08.2006 Ježek "A" 6:3 (2:2)
2 .kolo 04.09.2006 R.U.M. 5:6 (1:3)
3 .kolo 11.09.2006 Atletico Batelov 6:1 (1:1)
4 .kolo 18.09.2006 Hema-Bosch 3:2 (1:0)
5 .kolo 25.09.2006 FC Real ´91 "A" 3:0 (1:0)
6 .kolo 02.10.2006 FC Kalvárie 12:0 (6:0)
7 .kolo 09.10.2006 Eurovia 4:3 (2:1)
8 .kolo 16.10.2006 www.odbilla.cz "A" 4:1 (1:1)
9 .kolo 23.10.2006 Starlet 2:2 (0:2)
10 .kolo 30.10.2006 SSC Osmont Sorry 6:0 (kont.)
11 .kolo 06.11.2006 FK Klasici 3:1 (2:1)

JARO 2006

31. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 45 : 36 - 18 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 27.03.2006 SSC Osmont Sorry 5:0 ()
2 .kolo 03.04.2006 Eurovia 3:2 ()
3 .kolo 10.04.2006 Atletico Batelov 6:0 ()
4 .kolo 18.04.2006 Starlet 3:6 ()
5 .kolo 24.04.2006 Litrpůl 8:3 ()
6 .kolo 02.05.2006 Hema-Bosch 3:7 ()
7 .kolo 02.05.2006 FK Klasici 2:4 ()
8 .kolo 15.05.2006 R.U.M. 3:4 ()
9 .kolo 22.05.2006 FC Real ´91 "A" 5:2 ()
10 .kolo 29.05.2006 Sportvel 4:3 ()
11 .kolo 05.06.2006 Ježek "A" 2:5 ()

PODZIM 2005

30. sezóna (Na stoupách) | 5. místo - skóre 48 : 40 - 20 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 22.08.2005 Hema-Bosch 5:2 ()
2 .kolo 29.08.2005 Litrpůl 10:4 ()
3 .kolo 05.09.2005 R.U.M. 2:4 ()
4 .kolo 12.09.2005 Gordic-Kanárci "A" 4:3 ()
5 .kolo 19.09.2005 www.odbilla.cz "A" 3:2 ()
6 .kolo 26.09.2005 Ježek "A" 3:5 ()
6 .kolo 03.10.2005 SSC Osmont Sorry 1:2 ()
8 .kolo 10.10.2005 Sportvel 5:4 ()
9 .kolo 17.10.2005 FK Klasici 4:3 ()
10 .kolo 24.10.2005 Starlet 6:6 ()
11 .kolo 31.10.2005 Eurovia 5:5 ()

JARO 2005

29. sezóna (Na stoupách) | 4. místo - skóre 52 : 32 - 18 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 04.04.2005 FC Masorádi "A" 5:0 ()
2 .kolo 11.04.2005 Gordic-Kanárci "A" 2:4 ()
3 .kolo 18.04.2005 Atletico Batelov 5:1 (3:1)
4 .kolo 25.04.2005 Litrpůl 10:1 (3:1)
5 .kolo 02.05.2005 R.U.M. 4:3 ()
6 .kolo 09.05.2005 Starlet 10:2 ()
7 .kolo 16.05.2005 SSC Osmont Sorry 3:3 (1:1)
8 .kolo 01.06.2005 Hema-Bosch 8:2 (2:1)
9 .kolo 30.05.2005 I.FC Strejkové 7:2 ()
10 .kolo 06.06.2005 Ježek "A" 3:3 (1:1)
11 .kolo 13.06.2005 FK Klasici 0:6 (kont.)

PODZIM 2004

28. sezóna (Na stoupách) | 2. místo - skóre 41 : 22 - 26 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 23.08.2004 Hema-Bosch 4:0 ()
2 .kolo 30.08.2004 Ježek "A" 3:5 ()
3 .kolo 07.09.2004 I.FC Strejkové 5:2 ()
4 .kolo 27.04.2004 FC Masorádi "A" 3:2 ()
5 .kolo 21.09.2004 FC Raig 5:2 ()
6 .kolo 27.09.2004 FK Klasici 3:1 ()
7 .kolo 04.10.2004 FC Masorádi "A" 2:2 ()
8 .kolo 12.10.2004 Litrpůl 6:1 ()
9 .kolo 18.10.2004 SSC Osmont Sorry 4:3 ()
10 .kolo 26.10.2004 R.U.M. 0:0 ()
11 .kolo 01.11.2004 Gordic-Kanárci "A" 5:4 ()

JARO 2004

27. sezóna (Na stoupách) | 7. místo - skóre 33 : 27 - 15 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 05.04.2004 Hema-Bosch 2:2 ()
2 .kolo 13.04.2004 Ježek "A" 1:1 ()
3 .kolo 20.04.2004 FC Trialog 1:5 ()
4 .kolo 11.05.2004 R.U.M. 2:6 ()
5 .kolo 04.05.2004 Litrpůl 2:2 ()
6 .kolo 04.06.2004 SSC Osmont Sorry 1:2 ()
7 .kolo 17.05.2004 FK Klasici 2:4 ()
8 .kolo 27.04.2004 FC Masorádi "A" 3:2 ()
9 .kolo 25.05.2004 Global 9:2 ()
10 .kolo 01.06.2004 I.FC Strejkové 6:0 ()
11 .kolo 07.06.2004 Starlet 4:1 ()

PODZIM 2003

26. sezóna (hřiště Nad Plovárnou) | 5. místo - skóre 48 : 42 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 20.08.2003 R.U.M. 2:4 ()
2 .kolo 25.08.2003 FC Masorádi "A" 4:1 ()
3 .kolo 01.09.2003 FK Klasici 1:6 ()
4 .kolo 10.09.2003 Ježek "A" 4:4 ()
5 .kolo 17.09.2003 Litrpůl 9:2 ()
6 .kolo 24.09.2003 Gordic-Kanárci "A" 6:5 ()
7 .kolo 01.10.2003 SSC Osmont Sorry 4:2 ()
8 .kolo 06.10.2003 Starlet 0:3 ()
9 .kolo 15.10.2003 I.FC Strejkové 6:2 ()
10 .kolo 20.10.2003 FC Trialog 8:4 ()
11 .kolo 22.08.2003 Hema-Bosch 4:9 ()

JARO 2003

25. sezóna (hřiště Bedřichov) | 10. místo - skóre 19 : 54 - 9 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 08.04.2003 FC Masorádi "A" 2:3 ()
2 .kolo 15.04.2003 Bizoni 5:2 ()
3 .kolo 23.04.2003 Hema-Bosch 1:7 ()
4 .kolo 28.04.2003 FK Klasici 0:8 ()
5 .kolo 06.05.2003 FC Trialog 3:4 ()
6 .kolo 13.05.2003 SSC Osmont Sorry 2:10 ()
7 .kolo 20.05.2003 R.U.M. 0:10 ()
8 .kolo 26.05.2003 Starlet 0:4 ()
9 .kolo 03.06.2003 Global 2:0 ()
10 .kolo 09.06.2003 Ježek "A" 2:0 ()
11 .kolo 17.06.2003 I.FC Strejkové 2:6 ()

PODZIM 2002

24. sezóna (hřiště Bedřichov) | 9. místo - skóre 34 : 41 - 11 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 20.08.2002 Global 1:2 ()
2 .kolo 26.08.2002 Starlet 1:7 ()
3 .kolo 02.09.2002 Bizoni 2:3 ()
4 .kolo 06.09.2002 FK Klasici 0:8 ()
5 .kolo 10.09.2002 I.FC Strejkové 3:3 ()
6 .kolo 16.09.2002 Ježek "A" 1:8 ()
7 .kolo 24.09.2002 FC Masorádi "A" 8:3 ()
8 .kolo 01.10.2002 Hema-Bosch 0:3 ()
9 .kolo 07.10.2002 R.U.M. 8:2 ()
10 .kolo 14.10.2002 SSC Osmont Sorry 1:1 ()
11 .kolo 21.10.2002 Klokan Team 9:1 ()

JARO 2002

23. sezóna (hřiště Bedřichov) | 9. místo - skóre 35 : 36 - 9 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 02.04.2002 Klokan Team 2:2 ()
2 .kolo 09.04.2002 FC Trialog 6:6 ()
3 .kolo 16.04.2002 SSC Osmont Sorry 4:4 ()
4 .kolo 22.04.2002 Starlet 1:2 ()
5 .kolo 29.04.2002 Bizoni 2:9 ()
6 .kolo 07.05.2002 Global 3:0 ()
7 .kolo 13.05.2002 Ježek "A" 1:2 ()
8 .kolo 21.05.2002 Hema-Bosch 1:5 ()
9 .kolo 28.05.2002 Flyers 12:2 ()
10 .kolo 03.06.2002 FK Klasici 1:3 ()
11 .kolo 11.06.2002 FC Masorádi "A" 3:4 ()

PODZIM 2001

22. sezóna (hřiště Bedřichov) | 3. místo - skóre 41 : 44 - 17 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 21.08.2001 SK Máma 4:2 ()
2 .kolo 28.08.2001 Klokan Team 1:7 ()
3 .kolo 04.09.2001 Hema-Bosch 6:5 ()
4 .kolo 11.09.2001 Bizoni 4:6 ()
5 .kolo 18.09.2001 Flyers 3:2 ()
6 .kolo 25.09.2001 Starlet 2:2 ()
7 .kolo 01.10.2001 FK Klasici 1:6 ()
8 .kolo 10.10.2001 FC Trialog 0:5 ()
9 .kolo 17.10.2001 SSC Osmont Sorry 8:3 ()
10 .kolo 07.08.2001 FC Masorádi "A" 4:4 ()
11 .kolo 24.10.2001 Litrpůl 8:2 ()

JARO 2001

21. sezóna (hřiště Bedřichov) | 7. místo - skóre 22 : 24 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 03.04.2001 Ježek "A" 2:1 ()
2 .kolo 10.01.2001 SK Máma 0:2 ()
3 .kolo 18.04.2001 Hema-Bosch 1:0 ()
4 .kolo 23.04.2001 FC Masorádi "A" 0:1 ()
5 .kolo 17.05.2001 Klokan Team 3:3 ()
6 .kolo 09.05.2001 Bizoni 2:3 ()
7 .kolo 15.05.2001 Flyers 6:3 ()
8 .kolo 22.05.2001 Starlet 3:3 ()
9 .kolo 29.05.2001 Global 2:2 ()
10 .kolo 04.06.2001 FK Klasici 1:3 ()
11 .kolo 12.06.2001 FC Trialog 2:3 ()

PODZIM 2000

20. sezóna (hřiště Bedřichov) | 6. místo - skóre 22 : 24 - 16 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 22.08.2000 Kavčí hory 7:3 ()
2 .kolo 28.08.2000 Klokan Team 2:2 ()
3 .kolo 04.09.2000 FK Klasici 0:2 ()
4 .kolo 12.09.2000 SK Máma 4:1 ()
5 .kolo 18.09.2000 FC Masorádi "A" 1:4 ()
7 .kolo 03.10.2000 Flyers 1:0 ()
8 .kolo 09.10.2000 Hema-Bosch 3:2 ()
9 .kolo 17.10.2000 Starlet 1:0 ()
10 .kolo 24.10.2000 Global 1:2 ()
11 .kolo 28.09.2000 Bizoni 2:8 ()

JARO 2000

19. sezóna (hřiště Bedřichov) | 5. místo - skóre 28 : 21 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 04.04.2000 Starlet 1:0 ()
2 .kolo 10.04.2000 Klokan Team 1:1 ()
3 .kolo 17.04.2000 Bizoni 2:6 ()
4 .kolo 26.04.2000 LFC Žižkova 2:0 ()
5 .kolo 03.05.2000 Global 0:1 ()
6 .kolo 10.05.2000 SSC Osmont Sorry 6:2 ()
7 .kolo 15.05.2000 SK Máma 6:1 ()
8 .kolo 22.05.2000 Kavčí hory 6:2 ()
9 .kolo 29.05.2000 Hema-Bosch 0:3 ()
10 .kolo 06.06.2000 FK Klasici 0:5 ()
11 .kolo 12.06.2000 FC Masorádi "A" 4:0 ()

PODZIM 1999

18. sezóna (hřiště Bedřichov) | 3. místo - skóre 25 : 20 - 16 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 31.08.1999 FK Klasici 3:1 ()
2 .kolo 06.09.1999 Global 7:0 ()
3 .kolo 13.09.1999 SK Máma 4:0 ()
4 .kolo 20.09.1999 LFC Žižkova 0:3 ()
5 .kolo 27.09.1999 Kavčí hory 1:1 ()
6 .kolo 05.10.1999 Starlet 4:3 ()
7 .kolo 13.10.1999 FC Masorádi "A" 4:1 ()
8 .kolo 20.10.1999 Klokan Team 1:3 ()
9 .kolo 27.10.1999 Bizoni 1:8 ()

JARO 1999

17. sezóna (hřiště Bedřichov) | 2. místo - skóre 23 : 16 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 19.04.1999 I.FC Strejkové 3:3 ()
2 .kolo 26.04.1999 FK Klasici 2:0 ()
3 .kolo 04.05.1999 Klokan Team 4:3 ()
4 .kolo 10.05.1999 LFC Žižkova 2:4 ()
5 .kolo 17.05.1999 Hema-Bosch 3:0 ()
6 .kolo 24.05.1999 Kavčí hory 2:0 ()
7 .kolo 01.06.1999 Starlet 0:2 ()
8 .kolo 07.06.1999 FC Masorádi "A" 4:2 ()
9 .kolo 14.06.1999 Bizoni 3:2 ()

PODZIM 1998

16. sezóna (hřiště Bedřichov) | 6. místo - skóre 26 : 25 - 9 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 01.09.1998 I.FC Strejkové 2:4 ()
2 .kolo 08.09.1998 LFC Žižkova 4:9 ()
3 .kolo 15.09.1998 Global 2:0 ()
4 .kolo 21.09.1998 Klokan Team 4:0 ()
5 .kolo 28.09.1998 FK Klasici 2:2 ()
6 .kolo 06.10.1998 Starlet 1:1 ()
7 .kolo 12.10.1998 Hema-Bosch 2:2 ()
8 .kolo 23.10.1998 Bizoni 3:5 ()
9 .kolo 29.10.1998 Kavčí hory 4:1 ()

JARO 1998

15. sezóna (hřiště Bedřichov) | 2. místo - skóre 23 : 16 - 19 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo FK Klasici 0:3 ()
2 .kolo 00.00.1998 LFC Žižkova 2:3 ()
3 .kolo 00.00.1998 SSC Osmont Sorry 2:2 ()
4 .kolo 00.00.1998 Starlet 1:3 ()
5 .kolo 00.00.1998 I.FC Strejkové 5:3 ()
6 .kolo 00.00.1998 Klokan Team 4:2 ()
7 .kolo 00.00.1998 Hema-Bosch 0:3 ()
8 .kolo 00.00.1998 Ježek "A" 1:0 ()
9 .kolo 00.00.1998 Global 2:2 ()

PODZIM 1997

14. sezóna (hřiště Bedřichov) | 6. místo - skóre 26 : 25 - 13 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek

JARO 1997

13. sezóna (hřiště Bedřichov) | 1. místo - skóre 34 : 12 - 21 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1997 Klokan Team 8:4 (7:0)
2 .kolo 00.00.1997 SSC Osmont Sorry 6:1 (3:0)
3 .kolo 00.00.1997 Kavčí hory 5:1 (2:1)
4 .kolo 00.00.1997 Starlet 1:1 ()
5 .kolo 00.00.1997 FK Klasici 1:1 ()
6 .kolo 00.00.1997 Global 2:1 ()
7 .kolo 00.00.1997 AC Fernet 2:0 (0:0)
8 .kolo 00.00.1997 I.FC Strejkové 9:3 ()
9 .kolo 00.00.1997 Hema-Bosch 3:3 ()

PODZIM 1996

12. sezóna (hřiště Bedřichov) | 6. místo - skóre 24 : 22 - 13 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 02.09.1996 Global 2:2 (1:0)
2 .kolo 09.09.1986 FK Klasici 1:4 ()
3 .kolo 16.09.1996 Kavčí hory 2:5 (1:2)
4 .kolo 23.09.1996 SSC Osmont Sorry 2:3 (1:0)
5 .kolo 01.10.1996 FC Trencamp 4:1 (3:1)
6 .kolo 07.10.1996 AC Fernet 2:0 (1:0)
7 .kolo 15.10.1996 Rychlá rota 6:2 (2:0)
8 .kolo 25.10.1996 Klokan Team 0:0 ()
9 .kolo 29.10.1996 Starlet 0:0 ()

JARO 1996

11. sezóna (hřiště Bedřichov) | 3. místo - skóre 26 : 17 - 18 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1996 Global 2:2 (1:0)
4 .kolo 00.00.1996 Rychlá rota 6:2 (3:2)
5 .kolo 00.00.1996 Hema-Bosch 3:2 (2:1)
6 .kolo 00.00.1996 FK Klasici 1:2 ()
7 .kolo 00.00.1996 Klokan Team 0:1 ()

PODZIM 1995

10. sezóna (hřiště Bedřichov) | 4. místo - skóre 23 : 19 - 15 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1995 AC Roma 6:2 (3:0)
2 .kolo 00.00.1995 Klokan Team 1:3 (1:0)
3 .kolo 00.00.1995 Global 5:1 ()
4 .kolo 00.00.1995 FC Trencamp 0:3 ()
5 .kolo 00.00.1995 Kodymka CF 2:0 ()
6 .kolo 00.00.1995 AC Fernet 1:4 (0:1)

JARO 1995

9. sezóna (hřiště Bedřichov) | 5. místo - skóre 19 : 25 - 13 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1995 Elektricnova 4:1 ()
2 .kolo 00.00.1995 FK Klasici 1:5 ()
3 .kolo 00.00.1995 SSC Osmont Sorry 1:4 ()
4 .kolo 00.00.1995 FC Trencamp 0:0 ()
5 .kolo 00.00.1995 Euromont "A" 3:2 ()
6 .kolo 00.00.1995 AC Fernet 1:4 ()
7 .kolo 00.00.1995 Starlet 5:0 ()
8 .kolo 00.00.1995 R.U.M. 4:3 (2:1)
9 .kolo 00.00.1995 Global 0:6 ()

PODZIM 1994

8. sezóna (hřiště Bedřichov) | 5. místo - skóre 25 : 16 - 9 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1994 R.U.M. 4:2 ()
2 .kolo 00.00.1994 FC Trencamp 0:3 ()
3 .kolo 00.00.1994 Klokan Team 9:1 ()
4 .kolo 00.00.1994 Global 0:2 ()
5 .kolo 00.00.1994 Jihlavan 4:1 ()
6 .kolo FK Klasici 0:2 ()
7 .kolo 00.00.1994 AC Fernet 4:0 ()

JARO 1994

7. sezóna (hřiště Bedřichov) | 5. místo - skóre 28 : 26 - 10 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo FK Klasici 1:12 ()
2 .kolo 00.00.1994 Hema-Bosch 3:4 (1:2)
3 .kolo 00.00.1994 Výběr měst 8:1 (4:1)
4 .kolo 00.00.1994 Kodymka CF 1:0 ()
5 .kolo 00.00.1994 AC Fernet 0:0 ()
6 .kolo 00.00.1994 FC Trencamp 6:2 ()
7 .kolo 00.00.1994 Global 2:3 ()
8 .kolo 00.00.1994 FC Masorádi "A" 3:3 ()
9 .kolo 00.00.1994 Starlet 4:1 ()

PODZIM 1993

6. sezóna (hřiště Bedřichov) | 3. místo - skóre 28 : 9 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1993 AC Fernet 3:2 ()
2 .kolo 00.00.1993 Amatéři 5:0 ()
3 .kolo 00.00.1993 Klokan Team 1:2 ()
4 .kolo 00.00.1993 Hema-Bosch 2:2 ()
5 .kolo 00.00.1993 Torzo 1:1 (0:1)
6 .kolo FK Klasici 1:2 (0:1)
7 .kolo 00.00.1993 Starlet 3:1 (2:0)
8 .kolo 00.00.1993 Global 6:0 ()
9 .kolo 00.00.1993 FC Trencamp 6:0 (2:0)

JARO 1993

5. sezóna (hřiště Bedřichov) | 8. místo - skóre 12 : 19 - 5 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1993 Amatéři 3:3 (3:0)
2 .kolo 00.00.1993 Torzo 0:0 ()
3 .kolo 00.00.1993 Kodymka CF 1:2 (1:0)
4 .kolo FK Klasici 2:4 (2:1)

PODZIM 1992

4. sezóna (hřiště Bedřichov) | 1.místo - skóre 29 : 15 - 13 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 00.00.1992 Hema-Bosch 3:1 (0:1)
2 .kolo 00.00.1992 Kodymka CF 2:5 (0:2)
3 .kolo 00.00.1992 Klokan Team 3:1 (0:1)
4 .kolo 00.00.1992 Výběr měst 4:0 (1:0)
5 .kolo 00.00.1992 FC Viktorie 7:3 ()
6 .kolo 00.00.1992 FC Kosmos 2:2 ()
7 .kolo FK Klasici 1:1 (1:1)
8 .kolo 00.00.1992 FC Trencamp 1:1 (0:1)
9 .kolo 00.00.1992 AC Fernet 6:1 (4:0)

JARO 1992

3. sezóna (hřiště Bedřichov) | 4. místo - skóre 20 : 18 - 9 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 19.04.1999 I.FC Strejkové 3:3 ()
2 .kolo 26.04.1999 FK Klasici 2:0 ()
3 .kolo 04.05.1999 Klokan Team 4:3 ()
4 .kolo 10.05.1999 LFC Žižkova 2:4 ()
5 .kolo 17.05.1999 Hema-Bosch 3:0 ()
6 .kolo 24.05.1999 Kavčí hory 2:0 ()
7 .kolo 01.06.1999 Starlet 0:2 ()
8 .kolo 07.06.1999 FC Masorádi "A" 4:2 ()
9 .kolo 14.06.1999 Bizoni 3:2 ()

PODZIM 1991

2. sezóna (hřiště Bedřichov) | 6. místo - skóre 27 : 37 - 7 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 0.0.1991 Klokan Team 1:7 (0:1)
2 .kolo 0.0.1991 Rychlé pípy 5:2 (3:2)
3 .kolo 0.0.1991 AC Roma 10:3 (3:2)
4 .kolo 0.0.1991 AC Fernet 1:1 ()
5 .kolo 0.0.1991 FC Trencamp 0:6 ()
6 .kolo 0.0.1991 Kodymka CF 6:3 (2:0)
7 .kolo 0.0.1991 SK Divadlo 2:3 (0:2)
8 .kolo 0.0.1991 Starlet 0:9 (0:6)
9 .kolo FK Klasici 2:3 (0:0)

JARO 1991

1. sezóna (hřiště Bedřichov) | 2. místo - skóre 19 : 18 - 12 bodů

kolo datum Pohárová středa vs. výsledek
1 .kolo 0.0.1991 Starlet 3:3 (1:2)
2 .kolo FK Klasici 1:5 (0:3)
3 .kolo 0.0.1991 Klokan Team 4:2 (2:1)
4 .kolo 0.0.1991 AC Fernet 2:2 ()
5 .kolo 0.0.1991 Kodymka CF 2:2 (1:1)
6 .kolo 0.0.1991 SK Divadlo 3:2 (1:1)
7 .kolo 0.0.1991 FC Kosmos 1:0 (0:0)
8 .kolo 0.0.1991 FC Trencamp 1:1 (1:1)
9 .kolo 0.0.1991 Hema-Bosch 2:1 (0:0)